Zamawiamy na wesele polskie czerwone wino

 

Na początku roku zdecydowaliśmy się na ślub. Nie chcemy mieć jakiegoś wielkiego wesela. Oboje z Łukaszem myślimy raczej nad jakimś bankietem weselnym dla gości. Już zaczęliśmy działać w tym temacie, ponieważ zostało nam tylko pół roku.

Gościom bardzo smakowało polskie czerwone wino

polskie czerwone winoMimo, iż nie ma to być impreza całonocna to uznaliśmy, że napoje procentowe powinny znaleźć się w menu. Każdy chętnie wypije drinka czy lampkę dobrego wina po obiedzie. Lista naszych gości jest bardzo zróżnicowana, dlatego musimy wziąć pod uwagę różne alkohole. Razem zdecydowaliśmy, że obowiązkowo musi się znaleźć nasze polskie czerwone wino, które na pewno wszystkim będzie smakowało. Wiem, że w mojej rodzinie wino piją wszyscy i na pewno będzie to doskonałe rozwiązanie. Łukasz dodał, że ma kolegę, którego wujek prowadzi winiarnię i może nam zorganizować na prawdę doskonałej jakości polskie czerwone wino. Poprosiłam Łukasza, żeby od razu skontaktował się z tym kolegą i wszystko zaczął załatwiać. Niby zostało nam aż pół roku czasu, ale na dobrą sprawę to wcale nie jest tak długo. Z właścicielem lokalu omówiliśmy wszelkie szczegóły jeżeli chodzi o napoje i udało nam się wynegocjować, że kelnerzy będą serwować gościom trunki. Jestem bardzo podekscytowana i już nie mogę się doczekać. Kiedy Łukasza kolega dostarczył nam zamówione polskie czerwone wino to postanowiliśmy je posmakować. Dodam, że jeszcze nie miałam okazji smakować tak wyśmienitego wina. Cieszę się bardzo, że na to rozwiązanie się zdecydowaliśmy.

Nasz bankiet udał się tak jak planowaliśmy. Największym uznaniem cieszyło się wino, które Łukasz załatwił od kolegi. Wszystkim gościom bardzo smakowało i nawet pytali gdzie można je zakupić. Dobrze, że wszystko udało się doskonale zorganizować.