Trend rzęs objętościowych

Trend rzęs objętościowych

Noszenie sztucznych rzęs stało się prawdziwym fenomenem w świecie makijażowym. Niestety jednak sam proces nakładania rzęs pomimo wielu tricków, wciąż sprawiał bardzo dużo trudności kobietom i zajmował mnóstwo czasu. Dlatego właśnie powstała alternatywa, która ten czas nam zaoszczędza.

Zalotne spojrzenie dzięki rzęsom objętościowym

rzęsy objętościoweZanim moda na robienie rzęs u kosmetyczki zakorzeniła się w świecie makeupu na dobre, przez lata dziewczyny naklejały tradycyjne, sztuczne rzęsy. Niestety nieumiejętnie naklejone potrafiły zepsuć cały makijaż, a także uwierać, przeszkadzać, bądź odklejać się. Przy czym warto zaznaczyć, że odpowiednie naklejenie takich rzęs zajmuje sporo czasu nawet kosmetyczkom! Żadna z nas nie chciała psuć sobie makijażu jednym błędem, a jednocześnie każda chciała mieć przepiękne i modne rzęsy. Stąd właśnie pojawiła się kolejna moda tym razem na rzęsy objętościowe. Wykonuje się je u kosmetyczki, która dobiera do naszego kształtu oka oraz urody, zarówno długość nowych rzęs, gęstość, kolor, a także finalny efekt. Na wszystko oczywiście mamy wpływ, dlatego podczas wizyty możemy poinformować kosmetyczkę, jakie rezultaty nam się marzą. Cały proces nakładania takich rzęs jest oczywiście bezbolesny, a wręcz można powiedzieć, że niezwykle relaksujący. Zdarza się nawet tak, że klientki po prostu zasypiają podczas zabiegu, co oczywiście jest jak najbardziej dozwolone! Zabieg trwa przeważnie od dwóch do trzech godzin podczas których jedyne co musimy robić, to leżeć z zamkniętymi oczami – czyż to nie piękne?

Po wykonanym zabiegu otrzymujemy instrukcję, jak dbać o nasze nowe rzęsy oraz specjalną szczoteczkę przypominającą te tradycyjne szczoteczki z mascar. Taką szczoteczką należy przeczesywać rzęsy, aby zachowały one swój naturalny kształt. Nie jest o wygórowana cena biorąc pod uwagę fakt, że od dziś możemy się cieszyć pięknymi rzęsami bez przymusu ich codziennego naklejania. 

Close Menu