Szybka organizacja urodzin dla dzieci w Warszawie

Planuję zorganizować mojemu synkowi urodziny w sali zabaw w Warszawie. To ostatnio jest bardzo modne, bo pozwala dzieciom wyładować nadmiar energii, a dorosłym odpocząć. Wiem, że nie wszystkie sale zabaw organizują urodziny, więc będę musiała poszukać w internecie odpowiedniego miejsca. Na pewno cena nie gra roli, bo stać mnie na to, aby urządzić synkowi najlepsze urodziny na świecie.

Profesjonalne organizowanie urodzin dla dzieci

organizacja urodzin dziecka warszawaPrzede wszystkim zwrócę uwagę na kilka istotnych elementów: na bezpieczeństwo i jakość zabawy. Dzieci bawiące się muszą być pilnowane przez co najmniej dwie dorosłe osoby. Chciałabym, aby sala zaopatrzona była w atrakcyjne gry planszowe, automaty z grami i basen z piłeczkami. Moja córka uwielbia zjeżdżanie i ścianę wspinaczkową, więc to także musi być. Zamówię wcześniej tort, słodkie przekąski i napoje, które zostaną podane w osobnej sali przystosowanej specjalnie dla małych dzieci. Własnie wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę:,,organizacja urodzin dziecka Warszawa” i uzyskałam trzy wyniki. Interesuje mnie tylko organizacja urodzin w sali zabaw, więc zaraz zadzwonię pod wskazany numer i umówię się na spotkanie z właścicielem. Jak się okazuje, sala zabaw ma te wszystkie elementy, o których wspominałam. Jutro udam się na spotkanie i dowiem się szczegółów. Mam się zastanowić, jaki chcę tort i inne przekąski. Będę musiała wpłacić drobną zaliczkę w wysokości trzystu złotych, co nie stanowi da mnie problemu.

Powiedziałam synkowi, że czekają go niezapomniane urodziny w sali zabaw. Powiem szczerze, że jeszcze ta szczęśliwego go nie widziałam. Powiedział, że zaprosi swoją klasę i przyjaciół. Obawiam się, że będę musiała zamówić co najmniej trzy torty, bo jeden nie wystarczy. Ustalimy później listę gości.