ramka tablicy rejestracyjnej

Różne pomysły na życie

Stare powiedzenie mówi, że o gusta nie należy się spierać. Jest to jak najbardziej prawda. To, co dla jednych może wydawać się wręcz odrzucające, dla innych może być dziełem sztuki. Podobnie jest z urządzeniem domu czy też mieszkania.

Wspomnienia ulotne jak ramka tablicy rejestracyjnej

ramka tablicy rejestracyjnejSą ludzie, którzy czynią to na sposób klasyczny. Ich ściany zdobią obrazy i reprodukcje dzieł sztuki znanych autorów, w kominku zazwyczaj wesoło pali się ogień, poustawiane w pokojach meble kupowane są w stylowych sklepach, a cały dom otoczony jest pięknym, zadbanym ogrodem, w którym równo przystrzyżoną trawę przecinają ścieżki wyłożone kostką brukową. Wszystko ma tutaj swoje miejsce – tabliczka z numerem domu wisi równo na zewnętrznej ścianie domu, przypominając przechodniom o nazwisku mieszkańców, kwiaty mają równo wydzielone rabatki, na których nie widać ani jednego chwasta, a oczko wodne ułożone jest centralnie pośrodku ogrodu. Jeżdżą zazwyczaj klasycznymi samochodami, wypolerowanymi na wysoki błysk, w których nawet ramki do tablic rejestracyjnych wydają się lśnić. Inni natomiast preferują znacznie lżejszy styl życia i wystrój domu czy też mieszkania. Ściany zazwyczaj malują na radosne, energetyczne kolory, a na nich zawieszają oprawione malunki swoich dzieci. Być może na którejś ścianie wisi nawet ramka tablicy rejestracyjnej motocykla taty, który dawno został sprzedany i to jedyna część, która z niego została.

Nikt nie ma jedynego właściwego przepisu na życie. Ile osób, tyle pomysłów jak żyć jak najlepiej. Póki wszyscy jesteśmy z tym szczęśliwi, nie ma po co zastanawiać się, kto w życiu ma rację.