Psycholog z Bydgoszczy

 

Depresja to coraz częstszy problem wśród młodzieży, szczególnie w wieku szkolnym. Doprowadzić do niej może wiele powód, niekoniecznie musi to być traumatyczne przeżycie. Wystarczą problemy w szkole, brak akceptacji rówieśników, słabe stopnie i tym podobne. Nie wolno takich sytuacji bagatelizować i najlepiej skorzystać z usłgi profesjonalnego psychologa.

Rozwiązanie problemów dziecka przez psychologa

psycholog BydgoszczPrzeprowadziliśmy się do nowego miasta gdzie mieliśmy zacząć nowe szczęśliwe życie. Na początku wszystko było w porządku, zaczęłam nową pracę a moje dziecko poszło do nowej szkoły gdzie mogło poznać nowych przyjaciół. Wydawało mi się że jestesmy szczęśliwą rodziną, jednak do czasu. Zaczęłam zauważać że mój syn zaczął się dziwnie zachowywać, zamykał się w sobie i praktycznie nie jadł. Próbowałam z nim porozmawiać jednak bez skutku, nie mogłam nic z niego wyciągnąć. Mijały kolejne dni, a jego stan się nie zmieniał. Postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty i poszliśmy na pierwsze spotkanie. Psycholog Bydgoszcz od początku sprawiał dobre wrażenie, już podczas pierwszej rozmowy potrafił sprawić ,że mój syn chociaż trochę się otworzył, gdzie mi się to nie udało przez kilka tygodni. Z każdym kolejnym spotkaniem było coraz lepiej, syn coraz chętniej się na nie wybierał oraz potrafił porozmawiać o każdym swoim problemie. Psycholog wytłumaczył mojemu dziecki że należy mieć dystans do siebie i nie warto przejmować się opinią innych. Sprawił że stał się bardziej pewny siebie i nie miał już problemów z pójściem do szkoły.

Psychologowi z Bydgoszczy udało się rozwiązać problemy mojego dziecka. Dzięki niemu wyszedł z depresji i zaakceptował siebie. Mam nadzieję ze więcej nie będzie miał podobnych problemów, a jeżeli owe wystąpią będę wiedziała do którego specjalisty się udać.