Profesjonalne pasze dla koni

Konie jako wymagająca rasa potrzebuje świadomego przewodnictwa i wiedzy jego właściciela. Dieta, odpowiednia dawka ruchu i komfort psychiczny to fundamentalne potrzeby, bez których rozwój naszego podopiecznego zostanie zahamowany. Szczęśliwy koń to koń nasycony i wybiegany, który czuje się w pełni bezpiecznie. My, jako właściciele, musimy być za to w pełni odpowiedzialni.

Treściwa pasza dla konia

granulowane pasze treściwe dla koniUtrzymanie konia w doborowej formie fizycznej wymaga od hodowcy pełnego zakresu wiedzy i doświadczenia na temat potrzeb zwierząt. W zależności od stopnia zaangażowania zwierzęcia w pracę lub w sport należy dostosować jego codzienną dietę. Sportowcy i konie pracujące potrzebują przecież znacznie większej dawki białka i wszelkich składników odżywczych, niż ich mniej wykorzystywani pobratymcy. Podstawową zasadą karmienia jest podawanie karmy objętościowej przed podaniem karmy treściwej. Dzięki temu uniknąć można nieprzyjemnych problemów trawiennych u zwierzęcia. Granulowane pasze treściwe dla koni to znów dawka niezbędnych składników odżywczych, których jego organizm potrzebuje do utrzymania odpowiedniej masy mięśniowej, szybkiej regeneracji i wzrostu. Wybierając świadome i sprawdzone rozwiązania możemy być spokojni o to czy otrzymuje od nas pełen zestaw najbardziej potrzebnych witamin i minerałów. Dzięki temu wyhodujemy zwierze silne, zdrowe i o pięknej sierści co jest naszą wielką odpowiedzialnością.

Profesjonalne karmy dla koni to zestawy niezbędnych składników odżywczych, bez których zwierze nie mogłoby efektywnie pracować i regenerować się po treningach. Jedynie dostarczając najwyższej jakości pasze możemy być pewni, że nasze zwierze utrzyma najlepszą formę fizyczną. Zdrowie, piękny wygląd i siła – tym jest efekt prawidłowego prowadzenia koni i kontrolowania ich diety.