Potrzebowałam włosów rosyjskich

W wyniku choroby straciłam własne włosy. Przez jakiś czas chodziłam w peruce z włosów syntetycznych, ale nie podobała mi się ona. Już z daleka było widać, że to nie są prawdziwe włosy. Postanowiłam kupić sobie perukę z włosów naturalnych. Rozmawiałam z kilkoma osobami, w podobnej sytuacji do mojej i kilka osób doradziło mi, żebym kupiła perukę z włosów rosyjskich. Byłam ciekawa czemu te włosy są tak popularne.

Zalety włosów rosyjskich

włosy rosyjskieZaczęłam zgłębiać ten temat. Dowiedziałam się, że naturalne włosy rosyjskie są bardzo wytrzymałe i trwałe. Można je swobodnie układać w różne fryzury, kręcić, a nawet farbować. Najlepiej kupować włosy naturalne, które nigdy wcześniej nie były poddawane procesom chemicznym. Znalazłam jedną hurtownię zajmującą się sprzedażą tego typu włosów. Konsultantka z którą rozmawiałam pokazała mi jak wyglądają takie włosy na żywo. Rzeczywiście od razu było widać, że są to włosy naturalne. Włosy rosyjskie dodatkowo mają mocną strukturę i pełną łuskę. Są w bardzo dobrej jakości, nie mają rozdwojonych końcówek. Włos każdej nacji jest inny, indywidualny. Ja miałam rosyjskie korzenie, dlatego uważałam że w takich rosyjskich włosach będzie mi do twarzy. Zdecydowałam się zakupić perukę z naturalnych, rosyjskich włosów. Wybrałam włosy, które nigdy wcześniej nie były farbowane i miały naturalny, rosyjski odcień ciemnego blondu.

Od razu odczułam różnicę. Takie włosy o wiele lepiej się układają. Ją łatwiejsze w stylizacji i bardzo dobrze się noszą. Byłam z nich bardzo zadowolona. Włosy rosyjskie są wytrzymałe i delikatne za razem. Są miłe w dotyku i można je bez problemu myć i rozczesywać. Taka peruka z rosyjskich włosów może służyć nawet przez kilka lat, bez żadnych widocznych zniszczeń struktury włosa. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób takich jak ja.