Poszukiwania dwupokojowego mieszkania w Krakowie

Do tej pory mieszkaliśmy z żoną w małej kawalerce na przedmieściach Krakowa. Ostatnio jednak żona zaszła w ciąże, dlatego zdecydowaliśmy się sprzedać nasze obecne mieszkanie i kupić dwupokojowe mieszkania w Krakowie. Ponieważ oboje pracujemy blisko centrum, kupno nowego mieszkania szukaliśmy w takiej lokalizacji Krakowa, żeby nie tracić dużo czasu na dojazdy.

Gdzie szukać mieszkań na sprzedaż w Krakowie?

mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w krakowieUznaliśmy, że mieszkanie dwupokojowe będzie dla nas najlepsze. Teraz, pozostało nam jeszcze tylko znaleźć jakieś ciekawe ogłoszenie z mieszkaniami na sprzedaż. Nasza przyjaciółka poleciła nam, że mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w krakowie najłatwiej jest znaleźć przez jeden z lokalnych portali ogłoszeniowych. Ona sama korzystała z takiego portalu, kiedy chciała sprzedać swoje mieszkanie i zapewniała nas, że bardzo łatwo tam znaleźć wiele ofert sprzedażowych. Idąc za jej radą, zdecydowaliśmy się zajrzeć na ten portal ogłoszeniowy, co okazało się bardzo dobrym wyborem. Szybko znaleźliśmy tam wiele ciekawych, interesujących mieszkań na sprzedaż. Od razu mogliśmy także skontaktować się ze sprzedającym, co było dla nas bardzo praktycznym rozwiązaniem. Wybraliśmy kilka mieszkań, które najbardziej nam się spodobały i umówiliśmy się ze sprzedającymi na ich obejrzenie. Od razu po obejrzeniu mieszkań zdecydowaliśmy się zakupić jedno z nich.

Nie zwlekaliśmy i od razu podpisaliśmy umowę przedwstępną ze sprzedawcą. Byliśmy bardzo zadowoleni z kupna tego dwupokojowego mieszkania, w dosyć prestiżowej dzielnicy Krakowa. Było ono już urządzone i gotowe do zamieszkania. Sprzedawca, sprzedawał to mieszkanie w bardzo dobrej cenie, dlatego nie musieliśmy nawet z żoną zbytnio negocjować ceny tak, aby była ona dla nas odpowiednio satysfakcjonująca.