Piękny pamiątkowy brelok

Piękny pamiątkowy brelok

Jestem bardzo związana ze swoimi przyjaciółkami. Tworzymy świetnie zgrane trio. Dlatego też, kiedy pojechałam nad morze, długo myślałam nad tym, jakie pamiątkowe podarki zakupić dziewczynom. Początkowo nie mogłam się na nic zdecydować, ponieważ wszystko wyglądało podobnie. Później jednak stwierdziłam, że zakupię im coś praktycznego. Stanęło na brelokach.

Brelok jako pamiątka znad morza

breloki z nadrukiemPobyt nad morzem za każdym razem jest dla mnie tak samo fascynujący. Moją wielką pasją jest fotografia, a morze jest bardzo wdzięcznym obiektem do fotografowania. Każdego dnia wstawałam bardzo wcześnie, by ująć na zdjęciach wschód słońca. Zachody również dokumentowałam. Kiedy zbliżał się czas powrotu do domu, zaczęłam myśleć o tym, jaką pamiątkę znad morza przywieźć swoim serdecznym przyjaciółkom. Przechadzając się po straganach, początkowo nie dostrzegałam niczego ciekawego. Dopiero później stwierdziłam, że zakupię dziewczynom coś praktycznego. W ten sposób stanęło na tym, że kupię im pamiątkowe breloki z nadrukiem. Prezentowały się one bardzo ładnie, a wykonane były ze świetnej jakości materiałów. Mogę śmiało stwierdzić, że kiedy kupiłam te piękne breloczki, kamień spadł mi z serca. Sprawianie upominków bliskim mi osobą nie przychodzi mi łatwo. Ciężko jest mi się na cokolwiek zdecydować, ponieważ jestem dość kiepska w podejmowaniu decyzji. Na szczęście, kiedy miałam już breloki dla swoich przyjaciółek, byłam o wiele spokojniejsza.

Kiedy spotkałam się z przyjaciółkami tuż po moim przyjeździe znad morza, zyskałam wiele komplementów  mojej opalenizny. Bardzo mnie to cieszyło. Miałam jednak więcej powodów do zadowolenia, ponieważ moim przyjaciółkom bardzo przypadły do gustu breloki, które ode mnie dostały. Od razu przypięły je do swoich kluczy!

Close Menu