Niezrównany Kross Hexagon 4.0

Niezrównany Kross Hexagon 4.0

Rowery górskie firmy Kross należą do jednych z najlepszych. Na potwierdzenie tych słów wystarczy sięgnąć do statystyk sprzedażowych firmy, które plasują ją na pierwszym miejscu wśród rodzimych producentów jednośladów tego typu. 

Niezniszczalne Hexagony 4.0 od Krossa 

kross hexagon 4.0Producenci rowerów górskich, ścigają się w wymyślaniu nowych rozwiązań i konstruowaniu coraz lepszych i coraz bardziej wytrzymałych jednośladów. Hexagon 4.0 to jeden z wyższych modeli w serii. Jest to rower do jazdy rekreacyjnej, który jednak równie dobrze sprawdzi się w trudnym terenie. Dzięki markowemu, sprawnemu amortyzatorowi z siedemdziesięcio milimetrowym skokiem, jazda po nierównościach, czy kamieniach będzie znacznie bardziej komfortowa. Warto też wspomnieć o ramie ze specjalnego stopu aluminium, która jest nie tylko lekka, ale również bardzo wytrzymała. W Hexagonie 4.0 o nasze bezpieczeństwo dbają hydrauliczne hamulce tarczowe, które zadziałają niezawodnie niezależnie od tego, w jakich warunkach terenowych przyszło nam jeździć. Mokra lub piaszczysta nawierzchnia również nie jest im straszna. Kross Hexagon 4.0 to propozycja dla tych, którzy chcą mieć porządny rower górski w rozsądnej cenie. A koszt tego modelu to niewiele ponad tysiąc sześćset złotych. W porównaniu z ofertami konkurencji dostajemy naprawdę dużo, a płacimy znacznie mniej. Zatem wybór Krossa Hexagona 4.0 jest bardzo logiczny z punktu widzenia klienta. Rower możemy zamówić w internetowym sklepie producenta, tudzież u jego autoryzowanych partnerów. 

Seria Hexagon cieszy się bardzo dużą popularnością, a „czwórka” ciągle sprzedaje się znakomicie. Mimo, iż od daty jej premiery, zdążyło upłynąć troszkę czasu. To rower niezawodny i bezawaryjny, co potwierdzają liczne testy konsumenckie oraz sami klienci. 

Close Menu