Nadmorski wystrój jako styl projektowania wnętrz

 

Aby sprawić, by mieszkanie miało wystrój nadmorski preferuje się łączenie różnych stylów i materiałów. Przemysłowe, współczesne, stare, a nawet niedopasowane – wszystkie łączą się z naturalnym wnętrzem wymarzonych domów i mieszkań pod warunkiem, że są symbolem morza.

Porady dotyczące projektowania wnętrza marynistycznego

warszawa projektowanie wnętrzMieszkanie, które ma styl nadmorski powinno mieć naturalne odcienie, dwukolorowe ściany i dominację koloru niebieskiego, błękitnego, granatu i szafiru. Ale niebieski nie musi być jedynym kolorem w takim wnętrzu. Również można odważnie zastosować w dodatkach róż, zieleń i kolor żółty. W salonie odpowiednio dobrane meble z drewna przyjmują bardziej współczesne linie, natomiast w łazience, gdzie odsłonięte kamienie ocierają się o elementy wystroju, genialnie prezentują się stare meble. i niedopasowane meble. Aby uzupełnić dekorację w stylu marynistycznym, warto włożyć trochę pracy własnej. Można przejść się do sklepu z dodatkami. Taki sklep posiada między innymi Warszawa projektowanie wnętrz dzięki takim miejscom staje się o wiele łatwiejsze. Zegary, kotwice i szklane butelki doskonale pasują do kuchni. Z kolei akwarium oraz fototapety z imitacją plaży nadadzą się do salonu. Jeżeli dom jest kilkupoziomowy posiada schody, warto wzdłuż klatki schodowej zastosować rozciągnięte stalowe kable lub uchwyty linowe. Na holu ładnie będą pasować świeczki w drewnianych świecznikach na tle żółto-niebieskich ścian.

Współczesne mieszkanie przekształcone w luksusową wersję stylu morskiego może być zaprojektowane przez specjalistów z warszawy. Trzeba pamiętać o tym, że trzeba mieć ogromne wyczucie smaku, ażeby stworzyć tak doskonałe wnętrze. Warto jest jednak inwestować w ten styl, ponieważ w takim mieszkaniu możemy poczuć się  jak na wakacjach.