Modne stylizacje na co dzień

 

To jak wyglądamy ma wpływ na nasze otoczenie i sposób w jaki nas odbierają. Mówi się, że nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, ale jednak nadal wiele osób tak postępuje. Styl ubierania powinien być zgodny z naszym charakterem.

W czym pomogą nam styliści ubioru?

stylistka ubioruNie każdy potrafi się dobrze ubrać, bo wymaga to choć minimalnej wiedzy z zakresu mody. Pomimo, że żyjemy w czasach kiedy prawie wszystko jest modne, trzeba umieć odpowiednio łączyć ze sobą różne ubrania, aby stworzyć harmonijną całość. Stylistka ubioru jest pomocna dla osób, które pełnią funkcje publiczne, wykonują pracę z ludźmi, lub są poddane częstej ocenie otoczenia. Także osoby, które mają reprezentować jakąś firmę, organizację, czy pełnić ważną rolę społeczną, muszą być ubrane w odpowiedni sposób. W takich sytuacjach lepiej żeby ubiór był dodatkiem do osoby, a nie na odwrót. Stylistka zajmuje się profesjonalnym doborem ubrań pasujących do figury danego klienta i jego charakteru, sposobu życia. Może to być elegancki garnitur, koszula ze spódnicą, czy mniej oficjalna sukienka. Styliści najlepiej się znają na etyce w biznesie i potrafią dobrać ubranie, które będzie zakrywało niedoskonałości i podkreślało atuty ciała. Porady stylistki są bezcenne dla kogoś kto chce dobrze i modnie wygląda, a do tego czuć się komfortowo. Warto mieć kilka kompletów ubrań dopasowanych na różne okazje. Do pracy, na spacer z rodziną, na uroczysty obiad, czy na wakacje. Mówi się, że ładnemu we wszystkim ładnie, ale dobra stylistka z każdego zrobi bóstwo.

Dobrze dobrane ubrania są drugą skórą. Styliści świadczą usługi doradcze osobom prywatnym, a także instytucjom i osobom, które są zawodowo związane z telewizją i mediami. Wizerunek jest bardzo ważny, bo pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz.