Modna torebka ze sklepu internetowego

Modna torebka ze sklepu internetowego

Moja koleżanka Ola miała bogatego faceta, który kupował jej wszystko co chciała. Nosiła drogie ubrania, eleganckie buty a torebek miała tak dużo, że chyba sama nie była w stanie ich zliczyć. Jej jedna torebka tak bardzo mi się podobała, że koniecznie chciałam mieć taką samą.

Torebka kupiona w niższej cenie

torebki listonoszki sklep internetowyOla miała torebkę listonoszkę, która była wykonana ze skóry, która kosztowała kilkaset złotych. Nigdy nie wydawałam na torebki takich pieniędzy, bo za taką kwotę mogłam kupić sobie dużo więcej fajnych rzeczy. Zaczęłam jednak przeglądać oferty, bo liczyłam, że znajdę ze skóry ekologicznej podobne torebki listonoszki sklep internetowy, w którym często robiłam zakupy, w ofercie również posiadał torebki, dlatego tam zajrzałam w pierwszej kolejności. Oczywiście listonoszki były dostępne, co mnie nie zdziwiło, bo takie torebki teraz były najmodniejsze. Znalazłam bardzo podobną torebkę do tej, którą miała moja koleżanka Ola. Co prawda nie była ona ze skóry, ale za to kosztowała niecałe sto złotych i to była cena, którą byłam w stanie dać za tę torebkę. Koszt wysyłki był dość niski, dlatego postanowiłam kupić sobie tę torebkę. Dostępna była ona w kilku wariantach kolorystycznych i wybrałam sobie beżową, bo będzie pasowała mi do wszystkiego. Torebka była dość pojemna i miała dużo dodatkowych kieszonek zapinanych na zamek. Wiem, że będę z tej torebki bardzo zadowolona i na pewno będę ją często nosiła. Torebkę odebrałam od kuriera po dwóch dniach. Wyglądała dokładnie tak jak na zdjęciach.

Torebkę, tak jak zresztą na samym początku zakładałam, nosiłam często. Była wygodna i miała regulowany pasek. Mogłam w niej zmieścić bardzo dużo rzeczy, co było dla mnie praktyczne. Torebka miała solidne wykonanie i wiedziałam, że długo mi posłuży.

Close Menu