Ława wykonana przez stolarza

Byłem projektantem i zajmowałem się różnymi zleceniami. Nic mnie nie ograniczało i dzięki temu byłem w stanie zaprojektować dom, ubranie, buty czy cokolwiek innego. Moja żona bardzo doceniała mój talent, który rzecz jasna często wykorzystywała. Ona zawsze potrafiła pobudzić moją wyobraźnię.

Posiadanie nowoczesnej ławy w salonie 

nowoczesne ławy rozkładaneMoja żona Jagoda wpadła na pomysł, żeby ustawić w salonie ławę, bo było tam sporo miejsca a ona lubiła przebywać w tym pomieszczeniu. Podobały jej się nowoczesne ławy rozkładane, ale w żadnym sklepie nie znalazła takiej, która by ją maksymalnie oczarowała. Tutaj właśnie pojawiło się zadanie dla mnie. Miałem zaprojektować taką nowoczesną ławę dla żony. Aktualnie miałem sporo wolnego czasu i mogłem się tym zająć. Jak się okazało, zaprojektowanie takiej ławy było banalnie proste, ponieważ już pierwszy projekt bardzo spodobał się Jagodzie. Teraz musiałem znaleźć stolarza, który wykona zaprojektowaną przeze mnie ławę rozkładaną. Człowieka takiego polecił mi kolega z pracy i zleciłem stolarzowi wykonanie ławy. Trafiłem na bardzo dobrego specjalistę, ponieważ ławę wykonał dokładnie tak, jak ją zaprojektowałem. Zgadzał się każdy, nawet ten najdrobniejszy element. Kiedy przywiozłem ławę to domu, to Jagoda już na mnie czekała w progu. Była zachwycona i stwierdziła, że dokładnie o taką ławę jej chodziło. Od razu pochwaliła się wszystkim koleżankom i swojej matce, która odwiedziła nas tego samego dnia, żeby zobaczyć tę nowoczesną ławę w salonie.

Nie wiem jak, ale mój projekt ławy dotarł do największego w kraju producenta mebli, który bardzo nalegał na współpracę. Oferował mi naprawdę ogromne pieniądze i tylko dlatego zdecydowałem się dla niego pracować. Miałem projektować meble do salonu w nowoczesnym stylu.