Komfortowy wózek inwalidzki typu skuter

 

Od wielu lat borykam się ze sporą nadwagą. Próbowałam przejść na dietę, ale nie było żadnego efektu. Wiem, że powinnam schudnąć, jednak dopóki nie stracę na wadze, muszę w miarę normalnie funkcjonować. Przyznam, że coraz większą trudność sprawia mi poruszanie się. Do pracy mam kawał drogi, a do autobusu dwa kilometry. Zdecydowałam, że zamówię sobie wózek inwalidzki typu skuter, dzięki któremu stanę się bardziej samodzielna i mobilna.

Szeroki wybór wygodnych pojazdów elektrycznych

sprawny wózek - skuter inwalidzkiZnam bardzo ciekawy sklep internetowy z pojazdami elektrycznymi, bo czasami z ciekawości przeglądam dostępną ofertę sprzedażową. W tym sklepie często cały asortyment zostaje objęty wysokim rabatem, szczególnie przed świętami. Jest mi pilnie potrzebny sprawny wózek – skuter inwalidzki, najlepiej w kolorze czerwonym. Jak się okazuje, wszystkie pojazdy są o połowę tańsze. Promocja trwa jeszcze przez dwa dni. Szczególnie przypadł mi do gustu czerwony skuter z najnowocześniejszym oświetleniem typu LED. Pojazd ma solidne koła i amortyzatory, skórzany fotel z oparciem i regulowaną kierownicę. Ważnym elementem wyposażenia jest pojemny, praktyczny koszyk na zakupy. Niedawno zmieniły się przepisy i można już wjeżdżać skuterem do środka centrum handlowego. Skuter porusza się z maksymalną prędkością dwudziestu kilometrów na godzinę. Dzięki akumulatorowi żelowemu, pojazd wystarczy raz na tydzień naładować. Co mnie zaskoczyło, pokrowiec przeciwdeszczowy jest gratis.

Nie ma co się dłużej zastanawiać, bo promocja niedługo się zakończy, a jednak dwa tysiące drogą nie chodzi. Właśnie składam zamówienie w tym sklepie online. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Już nie mogę się doczekać, kiedy wsiądę na mój nowy skuter inwalidzki.