Koło garncarskie dla dzieci

Koło garncarskie dla dzieci

Gdy zostałam zaproszona przez moją koleżankę do jej domu, bardzo się cieszyłam na tę wizytę. Dawno się nie widziałyśmy i miałyśmy wiele do przegadania. Dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że moja koleżanka ma kilkuletnie dziecko, któremu wypadałoby zrobić mały prezent. Przechadzając się po galerii handlowej, wpadłam na pomysł, że może warto byłoby zakupić dziecięcą garncarkę.

Zabawkowe garncarki dziecięce

garncarka dla dziecka z akcesoriamiPrzypadkowo spotykając dawną koleżankę z czasów liceum, bardzo się ucieszyłam. Byłam jeszcze bardziej radosna, gdy ta zaprosiła mnie w odwiedziny do swojego domu. Miałyśmy sobie bardzo dużo rzeczy do opowiedzenia! Bardzo się cieszyłam na tę wizytę. Gdy zostało do niej coraz mniej czasu, zorientowałam się, że przecież moja koleżanka jest matką pięcioletniej dziewczynki. Coś mi podpowiadało, że taktownie byłoby sprawić małej jakiś upominek. Długo nie mogłam wpaść na odpowiedni pomysł. Sama nie posiadam dzieci ani w mojej najbliższej rodzinie nie ma tak małych istot, więc nie wiedziałam, co mogłoby jej przypaść do gustu. W pewną sobotę, kiedy chodziłam po sklepach w galerii handlowej, zauważyłam, że na jednej z wystaw jest garncarka dla dziecka z akcesoriami. Od razu mnie zainteresowała. Weszłam do sklepu i zaczęłam się jej przyglądać. Dopytałam o nią również sprzedawcę. Okazało się, że może być to idealny prezent dla córeczki mojej koleżanki. Garncarka pobudza bowiem wyobraźnię i rozwija zdolności manualne.

Kiedy nadszedł dzień wizyty w domu mojej koleżanki, byłam w bardzo dobrym humorze. Ciekawa też byłam, jak córeczka koleżanki zareaguje na podarek ode mnie. Wszelkie wątpliwości zostały w mig rozwiane, kiedy dostrzegłam na jej twarzy piękny uśmiech. Garncarka bardzo przypadła jej do gustu. Od razu chciała się nią bawić!

Close Menu