Koleżanka dobrze filmuje lustrzanką

Moja dobra koleżanka kupiła sobie jakiś czas temu aparat. Jest to po prostu dobra lustrzanka. Zresztą aparat ten nie był wcale tani. Można śmiało powiedzieć, że koleżanka kupiła sobie naprawdę profesjonalny aparat. Ona jeśli już coś robi to robi to naprawdę na sto procent.

Koleżanka filmuje lustrzanką

filmowanie łódźDlatego też gdy kupiła tą lustrzankę zapisała się na kurs fotograficzny. Chciała po prostu widzieć do czego służą wszystkie funkcje i chciała potrafić jak najlepiej robić tym aparatem zdjęcia. Koleżanka ma małe dziecko i chciała synkowi robić po prostu ładne zdjęcia.Na kursie dowiedziała się, że można także taką lustrzanką filmować i to naprawdę dobrze. Ten kurs odbywał się w Łodzi i jest to chyba najbardziej profesjonalny kurs jaki jest organizowany w kraju. To filmowanie tak bardzo jej się spodobało, że zapisała się jeszcze na jeden kurs organizowany w Łodzi, który dotyczył tylko i wyłącznie filmowania lustrzanką właśnie. Czuła się jak prawdziwy kamerzysta. Koleżanka po tym kursie doszła do wniosku, że ma naprawdę dobry sprzęt tylko żeby móc kamerować tak naprawdę musi kupić sobie dodatkowy obiektyw. Taki obiektyw to naprawdę jest drogi sprzęt jednak ją było na to stać. Z tym obiektywem zresztą miała o wiele większe możliwości. Nawet sfilmowała wesele koleżanki i wszystko wyszło naprawdę bardzo dobrze. Myślę, że gdy ktoś oglądał ten film z wesela to nie był w stanie rozpoznać, że był on kręcony lustrzanką a nie kamerą.

Efekt jest naprawdę nie do rozróżnienia. Koleżanka zresztą zaczęła się ogłaszać, że potrafi filmować wesela i do tego może także zrobić zdjęcia. W sumie to taki kamerzysta i fotograf w jednym. Do tej pory zresztą koleżanka zrobiła już naprawdę sporo filmów z wesel i najczęściej są to klienci z polecenia a to także jest bardzo ważne.

Więcej na stronie www.michumedia.pl