Jazda na deskorolce w nowej bluzie

 

Mój brat całkiem niedawno miał urodziny. Długo zastanawiałem się nad prezentem dla niego, jednakże koniec końców zdecydowałem się zakupić bluzę. Pomyślałem, że będzie to dobry pomysł, zwłaszcza, że bluza powiązana jest z jego ulubionym hobby.

Zakupienie nowej bluzy dla mojego brata

thrasher bluzaZ racji tego, że mój brat jest miłośnikiem jazdy na deskorolce, chciałem, aby marka tej bluzy powiązana była właśnie z tym sportem. Przeszukiwałem wiele portali w internecie i opinii na temat różnych produktów, ale najbardziej zainteresowała mnie marka Thrasher bluza tej marki jest powszechnie znana wielu osobom, które jeżdżą na deskorolce. Marka ta jest poważana i szanowana w dziedzinie skateboardingu. Przeglądając internetowe sklepy znalazłem bluzę, która mi osobiście bardzo się spodobała i pomyślałem, że brat również będzie z takowej zadowolony. Była to bluza o pomarańczowym kolorze, wykonana z bardzo trwałego materiału. Posiadała kaptur, ładnie dopasowywała się do ciała oraz była dostępna w wielu rozmiarach. Nadruk na bluzie również był bardzo ładny, bowiem było to logo marki. Zdecydowałem się właśnie na to. Zamówienie bluzy przez internet nie było trudne. Wystarczyło podać swoje dane adresowe, wpłacić pieniądze na podane w mailu dane bankowe i czekać na przesyłkę. Wysyłka nie trwała długo, ponieważ już po trzech dniach kurier zapukał do moich drzwi wraz z wyczekiwaną przeze mnie paczką. Bluza wyjęta z paczki wyglądała tak samo jak na zdjęciu, byłem bardzo mile zaskoczony, że firma postarała się odzwierciedlić na zdjęciu produkt w stu procentach poprawnie.

W dniu urodzin mojego brata, bluza została wręczona mu w ładnym opakowaniu. Był on bardzo zadowolony, ponieważ jak sam stwierdził, świetnie na nim leży i akurat potrzebował nowej bluzy do jazdy na deskorolce. Cieszę się, że dokonałem dobrego zakupu.