haft komputerowy

Haft komputerowy firmy „Haft & company Spółka z o.o”

Nasza firma „Haft & company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” powstałą w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym dziewiątym w Gorzowie Wielkopolskim.

Na przełomie ponad dwudziestu lat naszej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu potrafimy świadczyć usługi z zakresu haftu komputerowego na najwyższym światowym poziomie.
Aby móc sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów zakupiliśmy najnowszej generacji maszyny haftujące działające nie tylko na półproduktach, ale także na wyrobach gotowych takich jak: czapki, plecaki, torby, koszulki, dresy, kurtki oraz wielu, wielu innych wyrobach. Dzięki posiadaniu wykwalifikowanych pracowników z zakresu projektowania, nasza firma jest uniezależniona od zewnętrznych biur projektowych.
Materiał przez nas wykorzystywany do produkcji odznacza się najwyższą jakością i estetyką, która jest w stanie zadowolić gusta najbardziej nawet wymagających klientów.

Wykonywany przez naszą firmę haft komputerowy Szczecin jest gwarancją jakości, niezawodności i oryginalności. Zlecając firmie „Haft & company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” wykonanie projektów, zaoszczędzacie Państwo czas i pieniądze.

Leave a Comment