Dom zaprojektowany w profesjonalnym biurze

Dom zaprojektowany w profesjonalnym biurze

Nabyłem atrakcyjną działkę budowlaną od człowieka, który pilnie chciał ją sprzedać. Dzięki temu dość mocno zszedł z ceny. Z tak udanego interesu byłem bardzo zadowolony i nie zamierzałem czasu marnować. Na działce miał stanąć mój wymarzony dom piętrowy z dużym ogrodem.

Współpraca z najlepszym w Opolu biurem projektowym 

biuro projektowe opoleMój nowy dom musiał się wyróżniać na tle innych w całej okolicy, dlatego postanowiłem znaleźć do współpracy najlepsze biuro projektowe Opole oferowało wiele w tej kwestii, dlatego byłem spokojny. Cierpliwie przeglądałem oferty różnych biur i zasięgałem opinii osób, które korzystały z usług poszczególnych biur. Większość osób wskazywało jedno konkretne biuro projektowe, z którym warto było podjąć współpracę. Według wielu niezależnych opinii, było to najlepsze w Opolu biuro i dlatego tam postanowiłem udać się po projekt swojego wymarzonego domu. Rozmawiałem z jednym z najlepszych projektantów, który doskonale zrozumiał moje potrzeby i zapewnił mnie, że zrobi wszystko, ażeby projekt domu całkowicie spełniał moje oczekiwania. Nadmieniłem jakie są moje najważniejsze wymagania co do projektu i oczywiście zostały one wzięte pod uwagę. Projektant sam od siebie zaoferował mi kilka interesujących rozwiązań, których nie brałem pod uwagę, a bardzo mi się spodobały. Wiedziałem już, że do współpracy wybrałem odpowiednie biuro i będę zadowolony. Z niecierpliwością czekałem na projekt swojego domu i byłem pewny, że zostanie wykonany profesjonalnie.

Po miesiącu zostałem zaproszony do biura na prezentację projektu. Kiedy zobaczyłem jak ma wyglądać mój dom, to aż zaniemówiłem. Prezentował się idealnie i dokładnie tak jak chciałem. Projektant stanął na wysokości zadania i zamierzałem to biuro polecać wszystkim swoim znajomym.

Close Menu