Długopisy metalowe jako gadżet

Długopisy metalowe bardzo często dostajemy w formie gadżetu reklamowego. Będąc w banku czy u operatora sieci komórkowej także natkniemy się na długopis z logiem ich firmy. Często klienci takich miejsc otrzymują długopis, kubek lub inny gadżet reklamowy np. po podpisaniu umowy itp. Dlatego też wiele firm zamawia hurtowe ilości takich gadżetów dla swoich pracowników oraz klientów.

Tanie i dobre długopisy reklamowe

długopisy cosmoW sprzedaży internetowej możemy kupić hurtowe ilości długopisów metalowych. Takie długopisy Cosmo wykonane są z najwyższą starannością. Zazwyczaj firmy kupują je w formie reklamy, ale oczywiście można zamówić także mniejsze ilości. Cena za jedną sztukę długopisu to koszt około 1 złotych. Bardzo często przy zakupie około 1000 sztuk mamy w gratisie grawer. Oczywiście kolorów takich długopisów jest bardzo dużo. Korpus długopisu Cosmo jest wykonany z cienkiej warstwy metalu pokrytą lakierowaną powłoką. Oczywiście całość jest bardzo wytrzymała i zarazem długopis prezentuje się bardzo elegancko. Dodatkowo elementy srebrne świetnie współgrają z różnokolorowymi korpusami. Grawer na długopisie kontrastuje z kolorowym korpusem i pięknie się wyróżnia na jego tle. Cena tego długopisu nie jest wygórowana jak za taką jakość i solidne wykonanie. Dlatego tez ten długopis jest najczęściej wybierany przez klientów.

Mając swoją firmę często musimy dbać także o reklamę. Szczególnie jeśli w naszej branży działa wielu sprzedawców czy dostawców danej usługi. Wtedy przydadzą się fajne i ciekawe gadżety reklamowe, które można zakupić na popularnych stronach internetowych. Takie długopisy czy smycze reklamowe nie kosztują dużo, a ich rozdawanie jest mile widziane przez klientów np. banków. Porządne i eleganckie długopisy zapewnia każda ceniąca się firma.