Dlaczego warto robić makijaże permanentne?

 

Robienie codziennego makijażu zawsze przysparzało mi problemów ponieważ spiesząc się do pracy wszystko wypadało mi z drżących rąk. Kończyło się to niejednokrotnie nierównymi kreskami na oczach bądź brwiami. Wszystko zmieniło się, kiedy odkryłam zalety makijażu permanentnego.

Naturalny wygląd makijaży permanentnych

makijaż permanentny łódźMój makijaż dzienny nie należy do skomplikowanych. Przeważnie maluję jedynie usta, podkreślam oczy delikatną kreska oraz oczywiście lekko kontruję brwi. Mogłoby się wydawać iż taki make up zajmuje maksymalnie do trzydziestu minut, a tymczasem wykonywanie go zajmowało mi grubo ponad godzinę. Dlaczego? Powód był bardzo prosty i polegał na tym, że rano spiesząc się do pracy wszystko wypadało mi z rąk, a dłonie drżały tak, że zrobienie dwóch prostych kresek na oczach w dodatku z opadającą powieką, graniczyło z cudem. Wszystko zmieniło się w momencie w którym odkryłam czym jest makijaż permanentny Łódź. Pierwszy raz efekt takiego makijażu zauważyłam na mojej mamie, choć oczywiście nie od razu. Kiedy u mnie nocowała zapytałam się jej dlaczego nie zmywa makijażu do snu i wówczas z szerokim uśmiechem na ustach wytłumaczyła mi czym jest makijaż permanentny. Od razu na drugi dzień umówiłam się na wizytę i nie mogłam się doczekać, aż sama będę takowy posiadać. Zdecydowałam się na makijaż permanentny oczu oraz brwi czyli miejsc dla mnie najbardziej problematycznych.

Kiedy z kolei ujrzałam efekt końcowy nie mogłam początkowo uwierzyć w to, iż nie jest to eyeliner na moich oczach oraz pomada na brwiach. Wszystko wyglądało niesamowicie naturalnie, a myśl że w ten sposób ja wyglądam o każdej porze dnia i nocy, jeszcze bardziej mnie cieszyła. Teraz każdego ranka mam dla siebie dodatkową godzinę czasu, którą mogę poświęcić na przygotowanie porządnego śniadania, lub na sen!