Aranżacja wnętrz z fototapeta 3D

Aranżacja wnętrz z fototapeta 3D

Dla wielu osób aranżacja idealnego wnętrza domu jest jedną z ważniejszych rzeczy, aby móc zbierać komplementy od gości. Tym większe zachwyty usłyszą im bardziej zaskoczą znajomych czy rodzinę. Chociaż czasem brakuje nam miejsca na nowinki, ale jest jeszcze ściana… W jaki sposób można w niebanalny sposób wystroić ścianę?

Fototapeta 3D w wielu opcjach

fototapety 3dCzęsto chcąc dodać nowe elementy do danego pomieszczenia okazuje się, iż nagle brakuje nam miejsca albo optycznie pomniejszamy przestrzeń użytkową. W takiej sytuacji musimy zrezygnować z innych ozdób i praktycznie wychodzi na to samo co wcześniej tylko mamy coś nowego, ale dalej nie jest to pełnia naszego oczekiwania. Półki pozajmowane, na podłodze prawdopodobnie nikt nie zauważy nowych ozdób. A ściana? wydawałoby się, iż możemy umieścić tam tylko obrazy, jednak zaskoczeniem będą fototapety 3D. Czym są fototapety 3D? Najprościej tłumacząc są to oryginalne wzory optycznie powiększające wnętrze. Będzie to niesamowita dekoracja ściany, która dodatkowo stworzy iluzję optyczną w twoim pokoju. Wykonane są w 100% z fizeliny kryjącej drobne niedoskonałości ściany. Ciekawe jest to, iż poza spektakularnym wyglądem ma inne właściwości. Między innymi tworzy ocieplającą warstwę izolacyjną i pozwala ścianom oddychać. Wodoodporność zapewnia trwałość, a przy stosowaniu bezpiecznych materiałów można tworzyć takie dzieła nawet w dziecięcym pokoju! Oczywiście fototapeta 3D nie musi być na całej ścianie, ponieważ są różne wymiary. Mimo to cała ściana w fototapecie tego typu zapewni nam piękną iluzję optyczną.

Fototapety 3D są intrygującym sposobem na aranżację pomieszczeń domowych, nie pomijając pokoi dzieci ze względu na wykorzystanie bezpiecznych materiałów. Jest to idealna opcja dla osób nowoczesnych i chcących zaskoczyć sowich gości.

Close Menu