Alternatywny sposób na ubranie

Alternatywny sposób na ubranie

W dzisiejszych czasach praktycznie wszystkie kupowane ubrania pochodzą z produkcji masowej. Co gorsza, wiele z nich jest produkowanych w krajach trzeciego świata.

W umiejscowionych tam fabrykach panują tragiczne warunki, a do pracy często zmuszane są dzieci. Jest to wynik postępującej globalizacji która sprawia, że pracę, której ludzie nie chcą wykonywać w krajach bogatszych wykonują obywatele państw trzeciego świata. Dlatego warto zrezygnować z kupowania ubrań w centrach handlowych i hipermarketach i zastanowić się nad alternatywą. Koszulki z nadrukiem własnym to dobry pomysł dla osób chcących zerwać ze zwyczajem kupowania ubrań w popularnych sklepach odzieżowych. Koszulki z nadrukiem na zamówienie możesz kupić w zakładach specjalizujących się w reklamie i poligrafii.

Zanim jednak to zrobisz, zastanów się dokładnie jaką grafikę chcesz umieścić na koszulce. Aby ją wykonać, potrzebujesz jedynie podstawowej znajomości dowolnego programu graficznego. Pamiętaj, żeby wysłać ją w formacie, który jest przyjmowany przez firmę z której usług zamierzasz skorzystać. Koszulki bawełniane z nadrukiem dostępne są w różnych kolorach. Jeśli twoja grafika ma jasny odcień, lepiej będzie prezentować się na czarnym, lub innym ciemnym tle. Jeżeli jest ona ciemna lub po prostu wyraźnie kontrastowa, równie dobrze będzie wyglądać na zwyczajnej białej koszulce, której koszt będzie dużo mniejszy.

Niektóre sklepy oferują też bluzy z własnym nadrukiem na zamówienie. Decydując się na bluzę, nie powinieneś liczyć na to że uda ci się ją wykonać za małe pieniądze. Bluzy z kapturem są dużo droższe w produkcji niż koszulki, więc tania bluza może być niewygodna lub po prostu brzydko wykonana. Koszulki według własnego projektu są lepszym pomysłem na start. Najlepiej zaczynać od taniej, białej koszulki, a jeśli efekt będzie zadowalający, spróbować czegoś bardziej ambitnego. Jeżeli masz talent do wymyślania ciekawych wzorów i grafik, możesz sprzedawać swoje koszulki na serwisach aukcyjnych. Pamiętaj jednak, że musisz posiadać prawa autorskie, jeśli elementy twojego designu pochodzą z internetu.

Po więcej informacji zajrzyj na https://dad-t-shirt.pl

Close Menu